Pendik Web Tasarım Hizmeti

Pendik Web Tasarım

Web Tasarım

Hedeflerinize ulaşmanıza ve işinizi büyütmenize yardımcı oluyoruz. İhtiyacınıza yönelik kurumsal, eticaret web tasarım çözümleri

Web sitesi yönetimi

Web Tasarım uzmanlarından oluşan ekibimiz sorunları hızlıca çözer, böylece başka şeylere odaklanabilirsiniz.

Tecrübeli Ekip

Küçük veya orta ölçekli işletmeler, bloglar, e-ticaret web sitelerini yönetme, güncelleme, taşıma ve destekleme konusunda onlarca yıllık deneyim.

Hızlı cevap süresi

Sektör lideri yanıt süreleri, destek ekibimizin birincil odak noktasıdır, iyi desteğin hızlı cevap vermek olduğunu biliyoruz.

Kurumsal Kimliğinize Uygun Web Siteniz Olsun!

Bir web sitesini ziyaret ettiğinizde, size o sitenin güvenli olduğunu hissettiren en önemli unsur sitenin tasarımıdır. Şirket veya bireysel logolar, içerik, renkler hepsi yaptığımız tasarımın birer parçalarıdır. Özel tasarımlar istekler doğrultusunda hazırlanır ve fiyatları sizin istediğiniz içeriklere göre belirlenir. Ancak özel tasarımların bütçenizi zorlayacağını düşünüyorsanız, sizler için hazırladığımız paketlere göz atabilirsiniz.

Bu paketler sayesinde sizler için ekonomik bir web tasarımı hazırlamış oluruz. Bu paketler kişiye özel değildir ancak sizi veya işinizi yansıtan, site genelinde bir bütünlük sağlayan bir görünüme sahip olacağından emin olabilirsiniz. Özellikle site içerisinde kullanacağımız renkler sizi veya işinizi yansıtan renkler olacağından siteniz aracılığı ile sizi en doğru internet ziyaretçileri ile bir araya getirecektir.

Doğru bir site tasarımı; doğru renk kullanımı ve doğru dizayn edilmiş içeriklerle ( görseller, yazılar, projeler vs.) meydana gelebilir. Ucuz web sitesi hizmeti alabileceğiniz çok fazla yer bulabilirsiniz ama bunlar planlanmamış veya bir amaca hizmet etmeyen tasarımlar olabilir. Bizler paketlerimizi hazırlarken planlı olmaya özen gösterdiğimiz gibi çeşitlerimizle de farklı amaçlara hizmet etmeyi hedefliyoruz. Yani kaliteden ödün vermeden ulaşmak istediğiniz hedeflerinize ve amaçlarınıza yönelik olarak, fiyatı biraz daha arka planda bırakıyoruz diyebiliriz.

İçeriği hazırlarken de sizlerin hedefleri ve yönlendirmelerini baz alıyoruz. Örneğin, ana sayfada ön plana çıkarmak istediğiniz bölümleri/ görselleri , hakkında / referanslar bölümlerinin içeriklerini sizler belirliyorsunuz. Bizler de ihtiyacınıza göre sayfaları tasarlıyor ve sayfaların içindeki yazı, resim gibi materyallerde size ücretsiz içerik oluşturma desteği veriyoruz. Bizlere sunmuş olduğunuz görsellere veya bölümlere göre temaya/ renklere karar verip, sitemizin diğer sitelerden daha farklı, daha ön plana çıkan ve daha profesyonel görünmesini sağlıyoruz.

Web Sitesi Hizmeti Neleri Kapsıyor?

Öncelikle size bir isim (domain/isimsoyisim.com gibi) alıyoruz ve buna hosting (barındırma hizmeti) sağlıyoruz.

İsteklerinizi, beklentilerinizi ve amaçlarınızı göz önünde bulundurarak birlikte size uygun olan paket tasarımımızı seçiyoruz.

Sitenizin arama motorlarında kusursuz çalışması ve görünmesi için gereken yapılandırmayı sağlıyoruz.

Birlikte içeriklerimize karar veriyor ve bunun çalışmalarını gerçekleştiriyouz.

SEO yapılandırmasını / tasarımını ( ayrıca isteğe bağlı olarak Responsive yani mobile uygun tasarım) gerçekleştiriyoruz.

Son olarak da sitenizin yönetim panelini sizinle paylaşıyoruz. Bu panel paylaşımı ile vermiş olduğumuz web sitesi hizmeti sona ermiyor tabii ki. Bizler herhangi bir sorununuz olduğunda sizlere yardıma her zaman açığız. İstediğiniz zaman, aklınıza takılan her hangi bir konuda bize ulaşmanız bizi mutlu eder.

Bizler bireysel web sitesine sahip olanların iş hayatında, profesyonel anlamda diğer herkesten bir adım öne geçtiğinin bilincindeyiz. Bunun için de isteyen herkese yardımcı olmaya hazırız. Ekonomik olmak demek “ucuz” olmak demek değildir. Önceliğimiz her zaman sizlerin memnuniyeti ve mutluluğunuzdur. Vizyonumuz ve misyonumuz her zaman bu olmuştur.


Her gün binlerce site ticarete hazırlanıyor ve binlercesi internet de yer alma mücadelesine katılıyor. Bu mücadeleden başarı ile çıkmanın yolu ise işletmeniz için kurumsal web sitesi çalışmasının profesyonel bir ekip tarafından hazırlanmış olmasıdır. Firmamız size bu profesyonelliği sunmayı ve kurumsal web tasarım dışında pek çok hizmet de sağlayarak, web tasarım hizmetleri sunuyoruz.


Profesyonel, Hızlı, Mobil ve SEO Uyumlu Web Tasarım

Kurumsal web sitesi yaptırmak ciddi bir çalışma ve profesyonellik gerektirmektedir. Zira hazırlanacak olan web sitenin renklerinden yerleşimine, kullanılacak resimlerine kadar her adımı özen ve titiz bir çalışma yapmak gerekir.

İşletmeniz için kurumsal web sitesi yaptırmak için çıktığınız bu yolda web tasarım uzmanı olarak size en iyi web tasarım hizmetini vermeyi istiyoruz. İşletmenizin kurumsal kimliğine ve sektörüne uygun kurumsal web sayfası hazırlayabiliriz. Çünkü çalışmalarımızın ilk aşamasında sizlerin ihtiyaç ve beklentilerini çok iyi analiz ettiğimiz gibi sektör ve rakip analizleri doğrultusunda en mükemmelini bulmak için çalışırız.

Firmanıza Yakışan Bir Web Sitesi Hazırlayalım

İşletmeniz için en iyi kurumsal internet sayfası ve ihtiyaç duyacağı tüm hizmetler ile birlikte anahtar teslim çözümler sunuyoruz. 2021’yılına yeni web siteniz ile girmek isterseniz firmanıza yakışan şık, estetik ve profesyonel bir web sitesi yapalım.

Kurumsal web siteleri hazırlanırken aşamasında gerek sektör gerekse de rakip analizleri büyük önem taşır. Öncelikli olarak bu analizleri ve sizin isteklerinizi bir araya getirerek ortak bir paydada buluşmayı tercih etmekteyiz. Bu alanda işinin ehli web tasarım firması olduğumuzu bilmenizi isteriz. Yaptıklarımız yapacaklarımızın referansıdır. Hazırladığımız şirket sitelerini incelemek için tıklayın.

Dijital Dünyada Yerinizi Alın

Web sayfası tasarımı yaptırmak için fiyat araştırırken ve tercih yaparken sizlere sunduğumuz referanslarımızı ve hizmetlerimizi detaylıca incelemenizi öneririz. Referanslarımızda yer alan her bir kurumsal web sitesi özenle hazırlanmış ve arama motorlarında iyi sıralamaları yakalamışlardır.

Neden Web Tasarım Hizmeti Almalısınız?

Hazır temalar satın alarak herhangi bir şekilde temanızı aktif hale getirmeye çalışıyor olabilirsiniz. Maalesef bazen her şey göründüğü kadar kolay olmuyor. Satın aldığınız ve uygulamaya çalışıyor olduğunuz temanızda bazen hatalar olabilir. Bu nokta işin uzmanından destek almanız hem zamandan hem bütçenizden tasarruf yapmanızı sağlar. Bu hataları çözebilmeniz için hem tecrübeye hemde teknik bilgiye sahip olmanız gerekmektedir.

Hizmet Verdiğimiz Web Sitesi Türleri

İnternet sitesi yaptırmak ya da sitenizi bir başka barındırıcıya aktarmak için web tasarım hizmeti almak isteyebilirsiniz. Aslında bir web hizmeti, sadece site yapmak ve taşımak dışında birçok hizmeti içinde barındırır. Eğer aradığınız arama motorlarının istediği kalitede bir web sitesi ise size profesyonel web tasarım çalışmalarımızla yardımcı olabiliriz. Verdiğimiz web sitesi türleri aşağıdaki gibidir.


 • Kurumsal Web Sitesi
 • Kişisel Blog
 • E-ticaret sitesi

Web Sitesi Neden Yaptırılır?

Web tasarım hizmeti web sitesi yapımı ve ona bağlı diğer çalışmaları içerir. Peki, web sitesi neden yaptırılır?

 1. Ürün ve hizmetlerin tanıtımı ve satışı için
 2. Kişisel portfolyo oluşturmak ve müşterilere önceki işler hakkında somut kanıtlar göstermek için
 3. Markalaşma sürecini hızlandırmak için
 4. Müşterilerinizin iletişim bilgilerinize daha kolay ulaşması için
 5. İnternette mağazanızın ya da firmanızın daha kolay bulunması için
 6. Blog içerikleri üretmek için
 7. Mesleğinize dair bilgiler paylaşmak ve potansiyel müşterilerinizi ikna etmek için
 8. Dijtal pazarlama çalışmalarınızı güçlendirmek için
 9. SEO ve SEM çalışmalarıyla markanızı daha fazla tanıtmak için
 10. Fiziki mağazanızı internette de kolay bulunabilir hale getirmek için
 11. Online hizmetler için
 12. Affilate Marketing gibi çeşitli pazarlama stratejilerini geliştirmek için web sitesi yaptırılır.

HEMEN TEKLİF ALIN
Diğer Hizmetler

Tıkla Ara!